Укр.

Внесено чергові зміни до Кодексу законів про працю України

12:05, 03-12-2015

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до статті 119 Кодексу законів про працю України щодо працівників, призваних на військову службу під час мобілізації на особливий період».

Зміни передбачають, що за працівниками, які до призова на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийняті на військову службу за контрактом працювали у фізичних осіб-підприємців, закріплено такі ж гарантії (збереження місця роботи, посади і виплати компенсації середнього заробітку), які передбачені для працівників підприємств, установ, організацій.