Укр.

У Києві з'явилися перші контейнери для використаних ртутних ламп

14:57, 25-01-2018

Забруднення повітря, ґрунтів та водоймищ для нашої країни є реальною проблемою яка потребує негайного вирішення. Різноспрямованість джерел забруднень вимагає впровадження заходів, що відповідають специфіці забруднення.

Одним з сучасних напрямків екологічного забруднення великих міст є використання у повсякденному житті батарейок та енергозберігаючих ламп та їх неналежна утилізація. Але на шляху до вирішення цієї проблеми зроблено реальні кроки.

Так, незабаром у всіх районах Києві встановлять контейнери для використаних батарейок, енергозберігаючих ламп і ртутних термометрів.

Як зазначають фахівці КП "Київкомунсервіс", перші бокси з'явилися на вулиці Ярославів Вал, 19 і Малій Житомирській, 11.

Ще 106 таких конструкцій заплановано встановити протягом першого кварталу 2018 року у всіх районах столиці.