Укр.

Розвиток та підтримка ініціатив: в.о. ректора ДУІКТ Володимир Шульга познайомився зі Студентським активом

12:23, 26-04-2024

25 квітня відбулася зустріч в.о. ректора ДУІКТ Володимира Петровича Шульги з активом Студентської ради Університету та Студентського самоврядування гуртожитку.

Володимир Шульга, зокрема, зазначив, що ініціював зустріч, оскільки дізнався від проректора по роботі зі студентами Марини Валентинівни Петченко про активність студентського самоврядування Університету.

Маючи досвід роботи понад 10 років на керівних посадах та знаючи, наскільки важлива активність під час студентських років, Володимир Шульга наголосив на великому значенні не просто спілкуванню, а й тісної співпраці зі студентським активом. Це потрібно задля розвитку університету, підняття його іміджу, пізнаваності на національному та міжнародному рівнях.

І хоча зустріч була здебільшого для знайомства, однак окреслили і напрямки, в яким буде вестися співпраця.

В першу чергу це питання того, що влаштовує чи не влаштовує студентів, що б вони хотіли змінити та які ініціативи студентський актив може запропонувати й реалізувати для розвитку університету. А разом з тим, чого очікує від керівництва ДУІКТ в плані допомоги для реалізації студентських ініціатив.

Володимир Шульга висловив переконання, що спільними зусиллями буде досягнуто позитивного результату у співпраці. Будь-який діалог буде вітатися а проблеми та запити розглядатимуться. Адже один з обов'язків керівництва Університету – це розвиток та підтримка студентських ініціатив та університету в цілому.