XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Публічного управління та адміністрування

Наші студенти про нас

Загальна інформація
Викладацький склад
Умови вступу на спеціальність
Студентська платформа "Лідери майбутнього"
Методичне забезпечення
Партнери кафедри
Бібліотека
Лабораторії кафедри
Отримати консультацію
Новини та події
Абітурієнту 2022
Дистанційне навчання
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм

Наші студенти про нас

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2022 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Google форма для отримання консультацій з приводу вступу: https://docs.google.com/forms/.../

Гавриков Денис

 

Я студент 1 курсу Державного Університету Телекомунікацій і повинен сказати, що пишаюся тим, що навчаюсь саме тут. Оскільки мене дуже тішить те, що я можу отримати знання від досвідчених викладачів. Також тебе не «загружають» зайвою інформацією, а дають ті знання, які ти зможеш використовувати в майбутньому.

Карпенко Юлія

 

Державний університет телекомунікацій - це університет з інноваційниими технологіями,  який дає кожному студенту велике майбутнє. Якісна освіта, хороший викладацький склад, практика та подальше працевлаштування - все це надає нам університет. Співпраця із відомими компаніями показує його престиж на міжнародному рівні.

Таран Марія

 

Університет надає можливість отримати якісну освіту за спеціальностю "Публічне управління та адміністрування ". Також надається місце для практики, що дає впевнений крок для кар'єрного росту державного службовця.

Слєпцов Данило

 

Будучи 11-класником, я довго розмірковував в який ВНЗ мені вступати.  Я точно знав, що хочу навчатися у столиці України.  Переглянувши безліч університетів, я обрав саме Державний університет телекомунікацій. В цьому закладі вищої освіти надають неперевершені знання , які точно знадобляться у майбутньому.  Тут дуже чудовий викладацький склад, який складається з професіоналів своєї справи. З викладачами легко знайти спільну мову та вони завжди йдуть на позитивний контакт зі студентами.   Навчаючись в ДУТі півроку, я зрозумів , що я не марно вступив саме сюди.

Бабута Анастасія

 

Я зараз прекрасно розумію теперішніх 11-класників, які зараз старанно готуються до ЗНО, але не знають куди будуть подавати свої документи під час вступної компанії. Пів року тому я також була однією з них, але все таки я зробила свій вибір. Зараз я навчаюсь в Державному університеті Телекомунікацій на спеціальності «Публічне управління та адміністрування» і не шкодую про своє рішення. Адже тут можна отримати кваліфіковані знання не тільки в галузі IT-технологій, а й в галузі публічного управління. Кожен з викладачів намагається поділитися своїми знаннями та досвідом з нами. Університет також відповідально відноситься до студентської практики, оскільки хоче, щоб студенти були кваліфікованими управлінцями в майбутньому та розуміли весь механізм роботи не тільки теоретично, а й практично.

Марченко Валерія

 

Я є студентом цього ВНЗ.  Провчившись деякий час, можу виділити для себе багато плюсів в ДУТі.

Перший з плюсів - це, звичайно ж, наявність предметів за фахом з першого курсу, а не з третього, як це часто буває.

По друге  - всі викладачі дуже досвідчені, майстри своєї справи, вони завжди допоможуть і намагатимуться поділитися своїм досвідом зі студентами. Викладачі завжди підуть на зустріч студентам, щоб допомогти їм під час навчання. 

Важливий плюс - це те, що викладачі не спізнюються на пари.

Смульська Вікторія

 

Я навчаюсь на денній формі навчання, на спеціальності  «Публічне управління та адміністрування».  Вступити до цього університету було тільки моїм рішенням. І я ні на хвилину не жалкую про свій вибір.

Я вважаю, що ця спеціальність є дуже перспективною і актуальною у наш час. І саме цей університет є дуже потужним стартом для майбутньої успішної кар’єри.

Сафін Катерина

 

Я – студентка Державного університету телекомунікацій. Мені дуже подобається навчання та атмосфера в університеті. Вибір моєї спеціальності «Публічне управління та адміністрування» є абсолютно обдуманим. Публічне управління – це актуальна професія зі світлим майбутнім. Наша кафедра іде в ногу зі сучасними технологіями і надає цікавий інноваційний зміст навчання.

Зубко Володимир

 

В університеті багато чудових викладачів, які є дуже компетентними та обізнаними в своїй справі. Я вважаю, це найголовніший плюс нашої кафедри Публічного управління та адміністрування.

Дар’я Саус

 

Поступила в ДУТ в этом. Учусь, все нравится, преподаватели супер, проводят научные, грамотные и понятные лекции. Очень удобное расписание занятий. Рада, что выбрал именно этот ВУЗ!

Марія Харакоз

 

Мені все подобається. Перш за все - поважне ставлення до студентів. Головне, що тут дають добрі та якісні знання, які ми успішно застосовуємо на практиці. У колективі дуже товариська атмосфера. Великим плюсом саме цього універу є те, що кожен студент може реалізувати себе в тій чи іншій сфері, яка йому буде цікава. Ще одним плюсом є можливість для студентів випробовувати свої сили у всіляких конференціях і конкурсах, а також попрацювати під час практики в різних організаціях і зрозуміти, ким хочеш бути далі.

Доробалюк Владислав

 

Вступив в ДУТ в цьому році на спеціальність "Публічне управління та адміністрування". Все подобається: університет, викладачі, робота зі студентами, розвиток студентського життя, цікаві заходи  та багато іншого... Найкраще місце для свого розвитку, розвитку своїх талантів та здібностей та здобуття престижної освіти... Дуже задоволений! Всім рекомендую!

Катя Мазур

 

Хороший университет. Преподаватели лояльно относятся ко всем студентам, учат и в своё же время идут на уступки. Легко находят общий язык со студентами. Иногда на парах можно задеть любую интересную тему и разговаривать о ней все 1:40! Что касается моей специальности «Публичное управление и администрирование», каждый предмет по-своему интересен и уверена, что в будущем пригодиться каждому.

Назар Усатюк

 

У цьому році поступив на навчання в ДУТ, поки що я всім задоволений. Більше всього мені подобається англійська мова. Приймаю активну участь в житті університету. Наша студентська рада завжди тепло зустрічає всіх новеньких. Графік навчання досить зручний, часу вистачає і на навчання і на саморозвиток і на гулянки!

Артем Ратушний

 

Мені тут дуже подобається навчатися.  Викладачі добре доносять матеріал. Також тут добре обладнані аудиторії, університет співпрацює з багатьма компаніями.

Логінов Дмитро

 

Дуже подобається навчатися в цьому університеті, викладачі завжди йдуть на зустріч і створюють відповідну для навчання  атмосферу під час своїх занять.

Токмина Тетяна

 

Навчання в університеті дуже цікаве та веселе. Ексклюзивна програма навчання, що забезпечує  цікаві роки навчання. Викладачі доступно та цікаво подають інформацію. Завжди допоможуть з вашими проблемами у навчанні. Також  безліч розважальних заходів, що насичують студентське життя.

Лимар Дар’я

 

Викладачі завжди йдуть на зустріч, подають матеріал в доступній для всіх формі. Поступила в ДУТ саме тому що, університет співпрацює багато з якими компаніями і це надає можливість  і навчатись і практикуватись одночасно.

Погребняк Олександр

 

Особисто мені цей університет подобається. Корупція відсутня, чудові викладачі, сучасне обладнання, чудові тренінги, багато практичної роботи.

Сєліна Дар’я

 

У мене був складний вибір: вступати до КПІ чи до ДУТ. Обрала ДУТ, а під час навчання зрозуміла, що вибір зробила вірний. Університет класний, педагоги супер, лекції просто чудові.

Солодовнік Денис

 

Цього року, я, Солодовнік Денис Вікторович, вступив до Державного Університету Телекомунікацій.

Надзвичайно задоволений своїм вибором даного університету. Хотів би відмітити гарне ставлення викладачів до студентів, що підтвердило зміст відгуків про вже улюблений для мене ДУТ. Я радий, що маю можливість не лише отримувати ґрунтовні знання від висококваліфікованих викладачів, а також приділяти увагу саморозвитку та розкривати свій творчий потенціал.

Підсумовуючи написане вище, сміливо стверджую, що цілком задоволений навчанням в ДУТ, а також раджу даний університет випускникам наступних років.

Фоменко Маргарита

 

Навчаюсь в Державному університеті телекомунікацій лише три місяці, але навіть за такий короткий термін встигла зрозуміти, що НЕ шкодую. Адже цей університет має багато плюсів. Почнемо з викладання:

 • кожен викладач знає свій предмет, а тому доступно пояснює його (якщо прагнеш навчатися достатньо уважно слухати і конспектувати);
 • саме в ДУТ викладачі зацікавлені в тому, щоб усі студенти знали його предмет, а тому, якщо потрібно, допомагають знайти потрібну інформацію;
 • на лекціях максимально використовується техніка, що значно полегшує сприймання інформації (якщо не встиг законспектувати те, що говорить в голос викладач - ти завжди можеш швидко переписати пропущене з мультимедійної презентації, яка зазвичай супроводжує всю лекцію)
 • спеціальність Публічне управління та адміністрування викладається на вищому рівні, тут вам допоможуть знайти себе, розкрити свій лідерський потенціал та стати фахівцем у галузі управління

Далі варто сказати про загальні плюси університету:

 • скрізь є WiFi;
 • в університеті є ІТ-кафетерій та буфет;
 • доволі часто проводяться  конференції та різні культурні заходи;
 • немає корупції (що виділяє ДУТ з-поміж інших університетів);
 • хороший рівень викладання;
 • доступна ціна, для тих, хто навчається на контракті

Отож, підсумуємо: Державний університет телекомунікацій  дає  рівень знань, не гірший ніж інші університети нашої країни, а тому, з пустою головою звідси ви не підете, тут вам допоможуть з працевлаштуванням, а на спеціальності Публічного управління та адміністрування навчать бути лідером, вміти організовувати та керувати.

Шумков Дима

 

В общем университет не плохой. Обустраивается внешний вид с помощью ремонтов. Нравится само отношение университета к иностранным студентам, да и вообще количество иностранных студентов. Преподаватели неплохи, и график пар достаточно удобный. Адекватное отношение к работающим студентам. Хорошо работающая Студрада. Из минусов, нововведение в виде камер наблюдения в каждой аудитории. Чувствуешь себя как под микроскопом на парах.

 

Косенко Ангелина

 

Студентка специальности «Публичное управление и администрирование», учусь уже на втором курсе. Мое первое впечатление было скорее негативным, чем позитивным, блуждали мысли «Что я тут делаю», но пообщавшись со своими бывшими одноклассниками, которые поступили КПИ, Шевченко, КНЕУ, КНТЕУ, я поняла что учусь в адекватном, развивающем и ЗАБОТЛИВОМ университете. На втором курсе из-за разумного расписания мне легко совмещать учебу и работу (Как по мне это огромный плюс).

Рудницкая Марина

 

На 2 курсе специальности публичное управление и администрирование. Университет хороший, преподаватели добрые и отзывчивые. Сама я из города Житомир и была приятно удивлена когда нас поселили в общежитие с новым ремонтом. Зимой тепло и постоянно есть горячая вода. Сейчас учусь и работаю в салоне красоты. Мне нравится.

Полухина Валерия

 

Поступила сюда потому, что не хочу платить 30 тыс в универе Шевченко. Учусь на специальности Публичное управление и администрирование на 2 курсе. Универ супер, понравился сразу. Куратор просто бубочка. Преподаватели нормальные, если что помогут, расскажут и все покажут. Постоянно что-то происходит – то показ фильма, то дискотека, то какие-то кружки. Расписание бомба. Люблю ДУТ.

 

Слободенюк Татьяна

 

Поступила на специальность публичное управление и администрирование, уже на втором курсе. Хороший университет, особенно есть очень приятные преподаватели, интересно проводят пары и замечательно объясняют. Видно куда идут деньги, постоянно ремонты, новые компьютеры, оборудование, камеры стоят. Много чего в электронном виде, так что не надо заморачиваться по поводу 100500 книг на одну пару. Еда в буфетах белисимо, грибной суп-пюре ван лав.

Тютюнник Оля

 

Меня зовут Оля Тютюнник, мне 18 лет. Учусь на 2-ом курсе факультета Учебно-научного института менеджмента и предпринимательства, кафедра – Публичное управление и администрирование.

Очень довольна, что поступила именно в этот университет, так как здесь радует подача информации от преподавателя к студенту.

Также мне очень нравится то, что все преподаватели отзывчивые и доброжелательные, всегда помогут, если что-то непонятно. Кроме учебы, здесь проводятся разные мероприятия, конкурсы, проекты или конференции, которые позволяют саморазвиваться. Очень активная студрада.

Отличным достоинством университета есть то, что студенты могут получить бесплатные сертификаты, которые в будущем пригодятся для устройства на достойную работу. Цена за обучение приемлемая. Я рекомендую поступать в Государственный университет телекоммуникаций, достойный и перспективный, предоставляет множество возможностей для самореализации в будущем.

Садовский Даниил

 

Поступил и не жалею. Учусь на специальности Публичное управление и администрирование. Нравится активная жизнь универа, постоянные мероприятия, конференции, игры, фильмы, конкурсы. Все тут сделано для студента, чтобы он мог себя реализовать себя полностью. Я всем рекомендую поступать в ДУТ, потому что у этого универа есть будущее и с ним ты будешь уверен в своем завтрашнем дне.

На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту  В2.

Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.

Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.

Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної  та наукової роботи студентів.

5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.

Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:

 • програм академічної мобільності;
 • розвитку спільної науково-дослідної діяльності

Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.

На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.

На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки  кафедри.

Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.

Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.

Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.

На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:

 • на 2-му курсі – ознайомчої;
 • на 3-му курсі – виробничої;
 • на 4-му курсі – переддипломної.

В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.

В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:

 • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
 • Маркетинг;
 • Системний аналіз;
 • Публічне управління та адміністрування;
 • Інженерія програмного забезпечення;
 • Економіка;
 • Інформаційні системи та технології;
 • Комп’ютерні науки;
 • Мобільні та відеоінформаційні технології;
 • Штучний інтелект;
 • Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем;
 • Технології цифрового розвитку.

Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.

Шановні абітурієнти!
Розпочато формування списків бажаючих навчатись на кафедрі Публічного управління та адміністрування в 2022 році!
Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - прошу Вас надіслати на особистий телефон завідувача кафедри (067) 404-08-56 повідомлення:
Я, Прізвище Ім'я По батькові, мобільний номер телефону, бажаю поступити навчатись на Вашу кафедру.
Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2022 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 6 756