XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Комп'ютерної інженерії

Запрошуємо до навчання

Загальна інформація
Новини та подіі
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Освітні програми
Навчальні дисципліни
Науково-педагогічний склад
Партнери кафедри
Авторизовані курси Академії Cisco
Матеріальна база
Робота зі студентами
Наукова діяльність
Бібліотека
Підшефна школа
Вакансіі
Відгуки
Отримати консультацію
Контактна інформація
Дистанційне навчання
Відгуки працедавців

Запрошуємо до навчання

Фахівець з Комп’ютерної інженерії – інженер майбутнього

Сьогоднішній інженер повинен бути мультидисциплінарним, володіти широкою базою, великим обсягом знань. Зараз більшість інженерних завдань є багатовимірними, і їх рішення вимагає знань в більш ніж одній дисципліні. Більш того, інженер майбутнього через 3-4 роки, можливо, буде виконувати абсолютно іншу роботу - ту, якої сьогодні ще навіть не існує. І йому потрібно бути достатньо гнучким, щоб рухатися далі.

Інженери майбутнього повинні бути готові рухатися - вони повинні безперервно вдосконалювати себе, розширювати свої знання, бажати вчитися і не боятися робити це. Якщо ви робите свою роботу, і раптом виникає необхідність освоїти щось нове, ви повинні діяти з упевненістю: вивчити це нове і продовжувати робити це все життя. І це один з викликів, з яким стикається інженер майбутнього – фахівець з комп’ютерної інженерії, тому що технології змінюються дуже швидко, і можна легко відстати від них.

Наші студенти - інженери майбутнього! Ми вчимо їх бути відкритими для нових знань і енергійно приймати виклики часу.

Одним з основних аспектів інноваційного змісту навчання в Державному університеті телекомунікацій є взаємодія з компаніями, що важливо як для кафедри Комп'ютерної інженерії, так і для університету в цілому з точки зору розуміння найсучасніших технологій.

Кафедра Комп'ютерної інженерії дуже тісно співпрацює  зі світовим лідером у галузі мережевих технологій, компанією Cisco.

Також кафедра співпрацює з компаніями VEGA, NG Serv, Розумний будинок, Наш Нет та інші, які займаються управлінням та обслуговуванням IT інфраструктури.

Підтвердженням наявності знать та вмінь роботи з обладнанням відомих компанії є отримання міжнародних сертифікатів, кількість студентів, що отримали такі сертифікати з кожним роком зростає. На кафедрі відкрита Академія Cisco та проводяться сертифіковані курси в межах навчального процесу. Сертифікат міжнародного зразка надає можливість працевлаштування в будь якій компанії світу та отримувати високу заробітну плату.

 

Компанії повинні працювати на краю технологій, щоб залишатися конкурентоспроможними. Тому всі викладачі кафедри Комп'ютерної інженерії безперервно вчаться (семінари, вебінари, конференції, стажування тощо), піднімаючи себе на новий рівень, тому що рішення, які потрібні компаніям, повинні грунтуватися на кращих технологіях, які тільки доступні. І це чудовий механізм, який зберігає оновлені знання інженерних викладачів, і вони залишаються в курсі того, що відбувається навколо.

 

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління за сприяння компаній-партнерів, а також сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

 

Отже, будьте сміливими - ви все зможете подолати, світ комп'ютерної інженерії чудовий та захоплюючий!

Приєднуйтесь!

Людина народжена з бажанням пізнавати світ, і їй тільки потрібно дати інструмент.

Державний університет телекомунікацій співпрацює з компанією Cisco Systems, яка є світовим лідером з виробництва обладнання для комп’ютерних мереж. Кафедра Комп'ютерної інженерії надає можливість студентам отримати сертифікат Cisco. Курси IT Essentials та CCNA за програмою Cisco надаються безкоштовно.

Професійна діяльність:

 • вирішення технологічних задач по забезпеченню безперебійного функціонування обладнання інформаційних мереж зв’язку;
 • проектування нових або модернізція існуючих інформаційних мереж зв’язку;
 • виконання наукових досліджень у сфері інформаційних мереж зв’язку.

Фахівець, за умов набуття відповідного досвіду, може адаптуватися до напрямів суміжної професійної діяльності: управлінської та педагогічної.

Випускники Університету можуть працювати по всьому світу:

 • в телекомунікаційних компаніях на інженерних посадах з налагодження, експлуатації, технічного обслуговування і ремонту;
 • на будь-яких підприємствах в ІТ підрозділах (адміністрування серверного та мережевого обладнання підприємства,  супровід інформаційних систем, обслуговування білінгових систем,  проектування ІТ систем банку та інше);
 • в наукових організаціях з розробки та впровадження  інформаційних мереж зв’язку.

Наші випускники працюють в:

 • «Укртелеком», «Укрчастотнагляд»;
 • Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення;
 • МВС, СБУ, «Держспецзвязок»;
 • Оператори зв’язку: Київстар, МТС Україна, Інфоком, Інтертелеком, Life (Астеліт), PEOPLEnet (Телесистема України), Київські телекомунікаційні мережі, Адамант, Воля, Vega;
 • виробники обладнання: Ericsson, Hewlett-Packard, Alcatel-Lucent, Huawei, ZTE в Україні та закордоном.
 • "Vega" 
 • "NG Serv"

На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту  В2.

Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.

Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.

Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної  та наукової роботи студентів.

5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.

Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:

 • програм академічної мобільності;
 • розвитку спільної науково-дослідної діяльності

Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.

На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.

На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки  кафедри.

Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.

Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.

Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.

На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:

 • на 2-му курсі – ознайомчої;
 • на 3-му курсі – виробничої;
 • на 4-му курсі – переддипломної.

В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.

В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:

 • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
 • Маркетинг;
 • Системний аналіз;
 • Публічне управління та адміністрування;
 • Інженерія програмного забезпечення;
 • Економіка;
 • Інформаційні системи та технології;
 • Комп’ютерні науки;
 • Мобільні та відеоінформаційні технології;
 • Штучний інтелект;
 • Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем;
 • Технології цифрового розвитку.

Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.

Шановні абітурієнти!
Розпочато формування списків бажаючих навчатись на кафедрі Комп'ютерної інженерії в 2023 році!
Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - прошу Вас надіслати на особистий телефон завідувача кафедри (098) 645-54-62 повідомлення:
Я, Прізвище Ім'я По батькові, мобільний номер телефону, бажаю поступити навчатись на Вашу кафедру.
Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2023 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом'янська, 7, ауд. 206-207

Завідуюча кафедрою 
Поперешняк Світлана Володимирівна:  

Viber +38(066)786-47-34
Telegram +38(098)645-546-2
email: dut.kaf.ki@gmail.com

Новини

Всі новини
Переглядів: 16 284