Щоденники кіберзахисника. Дмитро Проценко

14:28, 03-07-2023

На кафедрі ІКБ навчаються різні студенти, з різноманітними уподобаннями, смаками та інтересами. Серед них і Дмитро Проценко - один із найкращих студентів групи БСД42. У Діми завжди серйозний та професійний підхід до всього, з чим йому доводиться мати справу. Це помітили не тільки ми, але і керівництво Академії Міністерства Внутрішніх Справ і запросили його на роботу. Наш бакалавр займає важливу та серйозну посаду і окрім забезпечення безпеки інформаційних ресурсів виконує низку важливих задач. У роботі він разом із колегами використовує різноманітне обладнання різного напрямку – для проведення заходів (аудіо-відео апаратура), для виконання поліграфічних робіт (починаючи з принтерів масштабного друку до спеціалізованого плотерра), для виконання монтажу (проведення, обжимка, під'єднання) до мережі.

Дмитро забезпечує професійне проведення оптоволоконної траси для підключення високошвидкісного з'єднання, налаштування бази мережевих сховищ даних на основі NAS, забезпечує профілактику пристроїв запису відео та аудіо формату, перевіряє системи гучномовців на території Академії. Він знає як виконувати обслуговування робочих пристроїв (заміна дисків накопичення, чистка, заміна картриджів, налаштування і встановлення ПО, під'єднання мережевих папок до ПК) і також під'єднання комп'ютерних класів до загальної мережі з настроєним освітнім ресурсом Moodle.

У вас іще не запаморочилось у голові від такого об’єму завдань? Якщо ви бажаєте бути такими ж потужними професіоналами із мудрим та різноманітним досвідом і отримувати достойну заробітну плату – запрошуємо вас навчатись на кафедру Інформаційної та кібернетичної безпеки!