Вступ 2024: Українська електронна база ЄДЕБО

12:31, 11-07-2023

Для того, щоб поступити на кафедру Інформаційної та кібернетичної безпеки треба зареєструвати свій кабінет у електронній базі ЄДЕБО, що діє у системі освіти України. Єдина державна електронна база з питань освіти (далі – ЄДЕБО) - автоматизована система, функціями якої є збір, верифікація, оброблення, зберігання та захист інформації про систему освіти. Ми давно користуємось даним сервісом і відчули багато його переваг та позитивних аспектів.

Як зареєструватися?

Для реєстрації у електронній базі ЄДЕБО вам потрібно дотриматися наступних кроків:

1. Відкрийте веб-сторінку системи ЄДЕБО, яку ви можете знайти на сайті Міністерства освіти і науки України або за посиланням, https://vstup.edbo.gov.ua/

2. Вибрати вкладку «Вступ на основі повної загальної середньої освіти. Кабінет вступника».

3. У вікні, що відкрилось необхідно ввести :

• свою електронну пошту;
  • пароль для входу в кабінет;
  • серію та номер документа про повну загальну середню освіту;
  • номер, PIN-код сертифікату з результатами НМТ 2023 року (або НМТ 2022 року або ЗНО за 2020-2021 роки);
  • тип та номер документа, що посвідчує особу (паспорт), реєстраційний номер облікової картки платника податків;

4. У вікні «Дані вступника» необхідно ввести:

• Номер мобільного телефону;

5. Завантажити фотографію вступника розміром 3*4 до 1Мб.

Уважно перевірте введену інформацію і підтвердьте її правильність.

Після успішної реєстрації вам буде надіслано підтвердження на вказану Вами електронну адресу. Потурбуйтесь заздалегідь про доступ до своєї електронної скриньки.

Дотримуйтесь вказаних інструкцій для підтвердження вашого облікового запису.

Після підтвердження облікового запису ви зможете увійти до свого кабінету у системі ЄДЕБО за допомогою своїх облікових даних.

З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО НА ВАШУ ЕЛЕКТРОННУ ЗАЯВУ!