Кафедра ІКБ запрошує дівчат вчитися та працювати у кібербезпеці!

13:28, 17-07-2023

За даними міжнародного онлайн журналу “Cybersecurity Ventures”, у 2022 році жінки займатимуть 25% робочих місць у сфері кібербезпеки в усьому світі, порівняно з 20% у 2019 році та 10% у 2013 році. Провівши глибокі дискусії з лідерами галузі та вивчивши сторонні дослідження, спеціалісти “Cybersecurity Ventures” прогнозують, що до 2025 року жінки становитимуть 30 відсотків світової робочої сили у сфері кібербезпеки. За прогнозами, до 2031 року цей показник досягне 35%. Жінки вільно орієнтуються у кіберпросторі, як олімпійські чемпіони.

Спеціалісти “Cybersecurity Ventures” вважають, що якщо ми хочемо ефективно подолати існуючий дефіцит навичок, нам потрібно заохочувати більше жінок вступати в STEM-галузі (Science, technology, engineering and mathematics), особливо зважаючи на те, що багато компаній зараз впроваджують гібридні та віддалені методи роботи, тим самим децентралізуючи корпоративні ресурси, кінцеві точки та дані.

Цікаво, що подібний рівень гендерної участі спостерігається і в кримінальному підпіллі - хоча і без явних упереджень. Загальновизнано, що більшість кіберзлочинців - чоловіки, але жінки зараз складають близько 30 відсотків учасників форумів, присвячених кіберзлочинності.

Студентки кафедри ІКБ показують високий рівень знань, на практичних заняттях знаходять інноваційні та професійні методи роботи, проявляють творчість і художні рішення, знаходять час допомогти одногрупникам, виконують обов’язки старост і при цьому встигають займатись спортом та не забувати про улюблене хобі. Ти не втратиш своєї чарівності працюючи у сфері захисту інформації, а навпаки, пірнувши у загадковий та часом заплутаний світ ІТ із знаннями та досвідом від викладачів кафедри ІКБ, ти станеш сильним та впливовим гравцем у сфері кіберзахисту.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!