Новаторський підхід кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки: навчання через практику та інтерактивність під керівництвом магістра - Валентина Кизима

09:49, 06-11-2023

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки завжди віддає перевагу викладачам-практикам тому, що саме практик знає найновіші методи та засоби якісного моніторингу систем захисту інформації. Унікальний підхід кафедри полягає у включенні самих студентів кафедри до процесу навчання, дозволяючи їм не лише отримувати знання, але і передавати їх молодшим колегам. Більшість майбутніх магістрів працюють за фахом і встигають ще відвідати не тільки свої лекції, а і провести заняття із студентами-першокурсниками. Ми відвідали одне з таких навчань під керівництвом магістра 6 курсу - Валентина Кизима. Великий досвід Валентина та реальні кейси роблять його ідеальним кандидатом для передачі практичних знань студентам.

Валентин вже давно працює за фахом у ІТ сфері, де його ключовим завданням є тестування вразливостей мереж. Навчатись на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки йому порекомендували друзі. На заняттях під керівництвом талановитого магістра запитання та дискусії відіграють центральну роль. Учасники зустрічі активно залучаються до вирішення реальних завдань і вироблення стратегій пошуку та виправлення вразливостей. Відсутність зайвих балачок і максимальне поглиблення в тему допомагають студентам не лише засвоїти практичні навички, а й розвивати критичне мислення у сфері кібербезпеки.

Валентин Кизим не тільки передає знання, а й надихає студентів на активну участь у розвитку сфери кібернетичної безпеки. Його приклад показує, що практичний досвід та власна відданість професії можуть стати найкращим навчальним посібником для молодого покоління кіберспеціалістів.