Виїздне заняття факультативу з робототехніки у Хакерспейсі

10:47, 20-11-2023

Студенти Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) під керівництвом старшого викладача кафедри Інформаційної та кібернетичної  безпеки відправилися на захоплююче виїздне заняття факультативу з робототехніки у Київський хакерспейс "Хаклаб". Ця подія стала не лише неймовірно цікавим досвідом, але й надзвичайною можливістю для студентів поглибити свої знання та здійснити творчий розвиток.

"Хаклаб" існує вже з 2013 року і є некомерційною організацією, яка має за мету поширення ідеї вільної технічної творчості, спілкування та обмін знаннями. Цей хакерспейс став ідеальним місцем для студентів ДУІКТ, які цікавляться робототехнікою та технічними новинками.

Під час виїздного заняття студенти відвідали "Хаклаб" і познайомилися з резидентами цього спільнотного простору. Вони не тільки мали можливість взяти участь у цікавих проектах, пов'язаних з робототехнікою, але й оточили себе інженерною атмосферою, що дало їм відчуття насправді технічної творчості.

Для студентів ДУІКТ та кафедри ІКБ цей виїзд був чудовим засобом для розвитку їх технічних навичок і розширення знань. Вони отримали можливість працювати з сучасним обладнанням та брати участь у проектах, що дозволило їм застосовувати теоретичні знання на практиці.

Ця подія підкреслила важливість співпраці між університетами та хакерспейсами, які надають студентам можливість розвивати свої таланти та робити власні відкриття у сфері технологій.

Завершивши виїздне заняття у "Хаклаб", студенти ДУІКТ повернулися додому, переповнені враженнями та з новими знаннями. Ця подія дійсно підкреслила важливість розвитку талановитої молоді у сфері робототехніки та технічної творчості.