Візитка першокурсника: театральна магія інновацій на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки

13:25, 01-12-2023

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій має багато давніх студентських традицій. Одна з них – концерт «Візитка першокурсника» - святковий захід, на якому бакалаври мають шанс поділитися з навколишнім світом своїми враженнями від насиченого студентського життя за допомогою творчих виступів із використанням музики, співів, танців, різноманітних костюмів та поезії.

Здобувачі освіти кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки познайомили нас із своїм студентським всесвітом завдяки театральній постановці, заснованій на відомому кінофільмі «Назад у майбутнє». Оскільки саме на нашій кафедрі підростає молоде покоління, здатне легко винайти не тільки машину часу а і, можливо, вічний двигун. «Назад у майбутнє» люблять за захоплюючий сюжет, гумор, персонажів, що запам’ятовуються, і вдале поєднання наукової фантастики з елементами комедії та пригод. Цей фільм широко вважається класичним і культовим науково-фантастичним фільмом режисера Роберта Земекіса, випущеним у 1985 році. Кінострічка розповідає про пригоди Марті Макфлая, який випадково подорожує в часі за допомогою машини часу DeLorean, винайденої його другом, доктором Еммет Брауном. Виступ першокурсників кафедри був яскравий, талановитий та цікавий.

Тому всі ми відчули глибоке почуття гордості, коли наші студенти отримали перше призове місце за свої досягнення. Ця перемога принесла глибоке відчуття особистої та колективної індивідуальності як для виконавців, так і для тих, хто бере участь у постановці. Перше місце є значним досягненням, яке символізує високий рівень майстерності, творчості та юну досконалість у театральному мистецтві.

Вітаємо переможців і бажаємо натхнення, творчого і наукового розвитку та мирного неба!