Зустріч із лідером галузі: відкриття можливостей у кібербезпеці та партнерство з SNT UKRAINE

10:36, 07-12-2023

Компанії-партнери кафедри ІКБ визначають навчальні компетенції освітнього процесу та надають нашим студентам можливість здійснення практик та стажування, що сприяє подальшому трудовому працевлаштуванню. Нещодавно бакалаври, магістри та аспіранти кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки зустрілись з Олександром Борисовичем Салівоном – представником міжнародної компанії SNT Ukraine https://www.snt.ua/  ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» - лідер галузі інтеграції телекомунікаційних та корпоративних інформаційних систем, провідний постачальник ІТ-послуг.

Олександр Борисович має міцний авторитет серед студентів кафедри ІКБ тому, що він не просто «знавець своєї справи», а творчий винахідник конструктивних рішень у сфері захисту інформації. Фахівець завжди знаходить час для навіть найменшої консультації кожному студенту і перегляду найбільшої лабораторної роботи. Спеціаліст вміє настільки проникливо пояснити теоретичну сторону предмету, що у студентів не залишається питань, а його заняття просто «переповнені» практичними прикладами.

За традицією Олександр Салівон розкрив допитливим слухачам сучасні виклики та вимоги роботи із актуальними системами захисту інформації. Студенти ознайомились із актуальним станом та технічними вимогами кібербезпеки. Олександр Борисович показав на практиці роботу систем Digital Guardian: Digital Guardian - це комплексна платформа для захисту даних, створена з метою захисту конфіденційної інформації та запобігання проникненню даних. Система Digital Guardian використовує передові технології, такі як запобігання втрати даних (DLP), виявлення загроз та шифрування для моніторингу та захисту даних протягом їхнього життєвого циклу.

Зустріч пройшла у дружній та невимушеній атмосфері і експерт приділив увагу всім коментарям та питанням. Кафедра ІКБ постійно підтримує практику залучення стейкхолдерів до навчального процесу. Їх досвід та знання про безпеку є безцінними для викладачів та студентів. Саме на інформації, отриманої від практиків і формуються навчальні програми кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки.