Інформаційна, функційна та кібербезпека: триумф студентських досліджень на конференції СКІФІК

10:20, 25-12-2023

Студенти кафедри ІКБ мають найкращі можливості для навчання та розвитку кар’єри у ІТ галузі та сфері Кібербезпеки. Завдяки набутим знанням та досвіду вони самі стають викладачами та розповсюджувачами інформації про безпеку даних. Організаційний комітет  ІІІ студентській  науково-технічної конференції «ІНФОРМАЦІЙНА, ФУНКЦІЙНА ТА КІБЕРБЕЗПЕКА» (СКІФіК) високо оцінив глибину виступу бакалавра IV курсу – Анастасії Бригинець.

Бакалавр була рада отримати запрошення до участі у конференції, адже на цьому науково-технічному заході  студенти та аспіранти з більше ніж 10 університетів України (серед них: КПІ, НАУ, ХАІ, Запорізька політехніка та ін.) розповідали про свої дослідницькі успіхи в галузі інформаційної та кібербезпеки, безпеки хмарних сервісів і веб-систем, інтернету речей та граничного комп'ютингу, систем штучного інтелекту і доповненої реальності, вбудованих засобів і комп'ютерних мереж. Учасники мали унікальну можливість  задати запитання доповідачам і взяти участь у дискусіях.

Анастасія Бригинець доповідала про  "Захист конфіденційних даних у снепшотах EBS", висвітливши питання небезпеки створення публічних EBS снепшотів на хмарній платформі AWS, розповівши про алгоритм експлуатації вразливості, як її виявити, попередити та боротися з нею і отримала багато цікавих запитань та схвальних відгуків. Після низки активних обговорень  знаходились нові рішення щодо захисту тих чи інших елементів систем.

Студентка гідно представила кафедру Інформаційної та кібернетичної безпеки і свій Університет, підтвердивши та закріпивши його визначну репутацію ДУІКТ у світі ІТ. Її досягнення служать натхненням для інших студентів.

Ми вітаємо Анастасію із вражаючим успіхом на науково-технічній конференції СКІФіК! Бажаємо безмежної наснаги та невичерпного ентузіазму в подальших наукових дослідженнях,  успіхів у навчанні та великих можливостей для розвитку кар'єри.