Зимова сесія на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки: робота, підтримка та винахідливість

14:12, 08-01-2024

На кафедрі ІКБ триває зимова сесія, яка підведе підсумки кропіткої та напруженої роботи як викладачів так і студентів. Бакалаври і магістри кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки у ДУІКТ не тільки успішно впорядковують свої знання під час сесії у січні, але також отримують підтримку та плідні рекомендації від викладачів кафедри адже регулярні зустрічі зі студентами, призначені для виховної роботи, стали необхідною частиною навчального процесу.

Викладачі кафедри вкладають значні зусилля в те, щоб сприяти розвитку академічної успішності студентів. Бесіди з ними охоплюють питання самостійності, ініціативи, відповідальності та активності. Важливим моментом є підтримка і зацікавленість у навчанні, що допомагає молоді ефективно впоратися із сесійним періодом. Сесія, безумовно, є важливим етапом у навчанні, і НПП кафедри відзначають її значущість. Для того, щоб оцінка студентів була об'єктивною, вони докладно переглядають тестові завдання та екзаменаційні білети, дбаючи про те, щоб кожен здобувач мав рівні умови. Важливим фактором є розуміння викладачами того, що сесійний період може бути напруженим для студентів. Викладачі роблять все можливе, щоб зняти напругу, допомагаючи юнакам та дівчатам пройти екзамени без стресу. Якщо відмінникам вдається здати все швидко, викладачі визнають їхній талант і успіх. Персонал кафедри також виявляє гнучкість, коли студенти зіткнуться з непередбаченими обставинами. Якщо здобувач не може прийти на екзамен, викладачі готові підключити його онлайн і вислуховувати їх, забезпечуючи таким чином адаптовані умови для проходження сесії. Тільки на кафедри ІКБ екзамени іноді перетворюються на свято або навіть на дискусію, адже у нас навчаються справжні фанати Кібербезпеки, які мріють зробити онлайн світ безпечним. Такі студенти вносять свою унікальну енергію та зацікавленість, іноді перетворюючи заліки на цікаві практичні заняття або ж важливі диспути.

Винахідливий підхід до сесії та навчання на кафедрі ІКБ дозволяє студентам не лише успішно впоратися із тестовими завданнями, але й насолоджуватися навчанням та розвиватися як фахівці в галузі інформаційної та кібернетичної безпеки. По завершенню сесійного періоду, наших винахідливих  та веселих студентів чекають заслужені КАНІКУЛИ і ми сподіваємось вони цікаво та весело відпочинуть;)