Захист дипломів магістрів на кафедрі інформаційної та кібернетичної безпеки

15:33, 15-01-2024

За традицією, після Новорічних свят, на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки проходить захист магістрів груп БСДМ-61, БСДМ-62, БСДМ-63 зі спеціальності 125 Кібербезпека та захист інформації. Після завершення навчання фахівці з Кібербезпеки повинні активно проявити свої знання та навички під час захисту дипломних проектів. Цей процес включає в себе презентації та захист результатів наукових досліджень студентів, які успішно пройшли даний важливий етап у своїй освітній кар'єрі.

Під час навчання на магістратурі здобувачам освіти було особливо цікаво вивчати різноманітні предмети, які більш глибоко розкривають сферу захисту інформації, що сприяло їхньому успішному написанню та захисту дипломних робіт. Глибоке вивчення таких предметів, як технології виявлення уразливостей мережевих ресурсів, технології забезпечення безпеки мережевої інфраструктури, корпоративна та професійна етика в кібербезпеці, педагогіка та психологія у вищій школі, та багато інших, дало студентам не лише теоретичні знання, але й практичні навички.

А отже, в ході захисту дипломних проектів магістри успішно продемонстрували свою майстерність та глибоке розуміння Кібербезпеки, представивши результати наукових досліджень. Викладачі кафедри висунули важливі та відкриті питання, спрямовані на перевірку глибини знань студентів і їхнього розуміння сфери захисту інформації. Цей важливий етап у навчанні вимагав від магістрів критичного осмислення власних наукових внесків та ефективного використання отриманих знань.

Всі дипломні роботи студентів пройшли якісну перевірку на плагіат і екзаменаційна комісія високо оцінила загальний та фаховий рівень знань, підкреслюючи, що здобутки захисників інформації кафедри ІКБ у сфері Кібербезпеки  дозволять їм успішно впроваджувати передові технічні та наукові досягнення для розв'язання складних завдань у галузі захисту інформації.

Вітаємо наших випускників із завершенням навчання і бажаємо мирного неба, успіхів та гармонії у подальших професійних викликах!