Успішний захист дипломних робіт на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки у будь-яких ситуаціях

13:07, 17-01-2024

На кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки продовжується захист дипломних робіт магістрів 6 курсу, який іноді набирає вражаючого та незвичайного відтінку, через повітряні загрози. Однак це не завадило завершенню процедури - захист дипломів продовжено в безпечному місці, демонструючи готовність кафедри до будь-яких ситуацій. Завдяки вивченим планам евакуації та професійним діям викладачів і студентів, процес було успішно завершено. Цей інцидент відзначається як приклад високого рівня підготовки кафедри ІКБ та її готовності до будь-яких непередбачуваних обставин.

Ми поспілкувались зі щасливими випускниками, які одноголосно відмітили, що однією з особливостей кафедри ІКБ, є можливість працювати за фахом у сфері ІТ під час навчання. Це дозволяє студентам отримувати не лише теоретичні знання, а й практичний досвід, що надає їм конкурентну перевагу на ринку праці. На думку магістрів, глибокий рівень підготовки викладачів є ключовим елементом успіху кафедри. Структуроване та систематичне викладання матеріалу, велика кількість практичних завдань,  ситуацій, ігр та змагань, де студенти можуть випробувати свої знання, дозволяє випускникам отримувати всебічну підготовку в галузі інформаційної безпеки. Здобувачі освіти також високо оцінили можливість навчання онлайн та потужні властивості платформи Moodle. Зокрема, вони відзначили, що кафедра ІКБ інтегрує сучасні технології у навчальний процес, надаючи зручність та доступність для студентів, навіть, у віддаленому форматі. Однією з центральних постатей кафедри ІКБ, яку з особливою теплотою згадували випускники, є завідуюча кафедри, професор, доктор технічних наук - Галина Іванівна Гайдур. Вони відзначали її професіоналізм, глибокі теоретичні знання та практичний досвід у сфері захисту інформації, високу організованість, вміння налагодити навчання та особливий підхід до кожного учасника цього захоплюючого та відповідального процесу. Завдяки спрямованій практиці та професіоналізму викладачів, кафедра ІКБ продовжує здобувати популярність серед студентів та отримувати визнання за високий рівень підготовки фахівців в галузі інформаційної та кібернетичної безпеки.

Незважаючи на несподіваний інцидент під час захисту дипломних робіт, студенти продемонстрували високий рівень професіоналізму та вміння діяти в умовах непередбачуваних ситуацій. Ми раді привітати нашу успішну молодь із завершенням навчання на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки! Ваша відданість та високий рівень підготовки свідчать про величезну працездатність кібер-фахівців, які мають великий потенціал в сфері ІТ та сфері захисту інформації. Нехай ваш шлях буде наповнений вдачею, а отримані знання і навички допоможуть вам вдосконалювати себе та досягати нових висот в сфері інформаційної та кібернетичної безпеки. Бажаємо успіху в усіх майбутніх професійних зусиллях та надзвичайно яскравого і насиченого життя!