Визнання внеску в науку та освіту: кафедра ІКБ відзначає високі досягнення професора Андрія Дмитровича Кожухівського в галузі інформаційної та кібернетичної безпеки

10:31, 06-02-2024

Головна запорука успіху кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки – це досвідчений науково-педагогічний персонал, який наполегливо працює над вдосконаленням методів та засобів кібербезпеки  і захисту інформації та мереж. Однією із таких визначних особистостей є наш професор, доктор технічних наук – Кожухівський  Андрій Дмитрович, який працює на кафедрі ІКБ з 2018 року, викладаючи дисципліну Прикладна криптологія. Сьогодні ми раді повідомити, що Кабінет Міністрів України розпорядженням № 858-р від 29 вересня 2023 року визнав та відзначив багаторічну творчу та плідну педагогічну працю нашого шанованого колеги на благо розвитку молодого покоління викладачів і студентів, призначивши Андрію Дмитровичу «….стипендію Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти».

Нам приємно відмітити, що ми працюємо із таким талановитим, порядним та відомим викладачем, як Андрій Дмитрович Кожухівський - фахівець у галузі інформатики та інформаційної безпеки. Наш колега, доктор технічних наук  з 1993 року, обіймає посаду професора з 2004 року. З 2007 року працював завідувачем кафедри Інформатики та інформаційної безпеки Черкаського державного технологічного університету. Основний напрям наукових досліджень – Математичне моделювання та обчислювальні методи.

Праці Андрія Дмитровича Кожухівського за період роботи в Державному університеті телекомунікацій, а згідно з наказом МОН України з 2023 р. – Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій:

1. Кожухівський А.Д. Квантовий алгоритм пошуку в неструктурованій базі даних / А.Д.Кожухівський, Г.І. Гайдур, О.А. Кожухівська.- Київ.: ДУТ.- Наукові записки ДУТ.- 2022.-С. 10-14. DOI:10.31673/25187678.021014.
  2. Kozhukhivskyi A.D, R A.D. Kozhukhivskyi, O.A. Kozhukhivska.- Radio Electronics, Computer Scince, Control.- Zaporizhzhia, 2022, №.4- P.P. 149-161.- DOI 10.15588/1607-3274-2022-4-12
  3. Kozhukhivskyi A.D, A.D. Kozhukhivskyi, O.A. Kozhukhivska.- Radio Electronics, Computer Scince, Control.- Zaporizhzhia, 2022, №.1- P.P. 106-119.- DOI 10.15588/1607-3274-2022-1-12
  4. Кожухівський А.Д. Моделювання волатильності фінансових процесів / А.Д. Кожухівський, О.А. Кожухівська.-Наукові записки ДУТ.- Київ: ДУТ.-2021.-№ 1.- С. 36-42. DOI: 10.31673/2518-7678.2021/013642
  5. Савченко В. А. Кожухівський А. Д., Ільїн О. Ю Діагностування початку повільної HTTP DDoS атаки на основі двопараметричного кореляційного аналізу трафіку Телекомунікаційні та інформаційні технології.  – К.: ДУТ, 2021 Вип. № 44 – С. 28-40.
  6. Kozhukhivskyi A.D, ERP-system risk assessment methods and models / A.D. Kozhukhivskyi, O.A. Kozhukhivska.- Radio Electronics, Computer Scince, Control.- Zaporizhzhia, 2020, №4.- P.P. 151-162.- DOI 10.15588/1607-3274-2020-4-15 (WoS)
  7. Кожухівський А.Д. Нечітка модель оцінки ризиків інформаційної безпеки ERP-систем / А.Д. Кожухівський, О.В. Курило.- Тези доповідей Інтернет-конференції “АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КІБЕРБЕЗПЕКИ”.-К.: ДУТ.- 19.12.2019 р.- С. 25-28.
  8. Толубко В.Б. Моделювання нелінійних нестаціонарних процесів / В.Б. Толубко, А.Д. Кожухівський, О.А. Кожухівська, В.В. Вишнівський.- Зв’язок. - Київ: ДУТ, 2018.- № 4.- С. 3 – 7.
  9. Кожухівський А.Д. Розробка методу моделювання і прогнозування нелінійних гетероскедастичних процесів / А.Д. Кожухівський, О.А. Кожухівська, В.В. Вишнівський.- Телекомунікаційні та інформаційні технології.- Київ:ДУТ.- № 3 (60).- 2018.-С. 20 – 27.
  10. Імітаційне моделювання систем та процесів кібербезпеки в середовищі    MATLAB: Практикум [Електронний ресурс] (Для студентів техн. спец. вищ. навч. закл.) / [А.Д.  Кожухівський,  Г.І. Гайдур, О.А. Кожухівська]; М-во освіти і науки України,  Державний  університет   телекомунікацій. – К: ДУТ, 2020. – 78 с.
  11. Толубко В.Б. Імітаційне моделювання систем масового обслуговування. Навч. посібник (електронне видання) /[В.Б.Толубко, А.Д. Кожухівський,В.В.Вишнівський, Г.І. Гайдур, О.А. Кожухівська] // Державний університет те-лекомунікацій.- Київ: 2018 р. – 174 c.
  12. Кожухівський А.Д. Математичні методи криптології / [А.Д. Кожухівський, І.Д. Горбенко, Г.І. Гайдур, О.А. Кожухівська, В.В. Марченко] // Навчальний посібник К.: ДУТ, 2021. – 249 с.
  13. Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни “ПРИКЛАДНА КРИПТОЛОГІЯ”. Частина 1. [Електронний ресурс] (Для студентів  техн.   спец. вищ. навч. закл.)   / [ А.Д.   Кожухівський, І.Д. Горбенко, Г.І. Гайдур,  В,А. Савченко, В.В.   Марченко, О.А. Кожухівська];         М-во освіти і науки України, Державний  університет  телекомунікацій. – К: ДУТ, 2020. – 110 с.
  14. А.Д. Кожухівський, Г.І. Гайдур, О.А. Кожухівська, В.В. Марченко, С.О. Алексенко. Імітаційне моделювання систем та процесів кібербезпеки в середовищі matlab. Практикум. К.: ДУТ, 2020. – 78 с.
  15. Кожухівський А. Д., Коровайченко Ю. Ю. Методика прогнозування ймовірності інсайдерської атаки на основі аналізу байєсівських мереж. . К.: ДУІКТ, 2023.-Сучасний захист інформації, 4(56), 33–41. https://doi.org/10.31673/2409-7292.2023.030404.

Колектив кафедри ІКБ щиро вітає Андрія Дмитровича із почесною відзнакою Кабінету Міністрів України та бажає миру, добра, творчих та наукових успіхів і міцного здоров’я!