Укр.

НБУ вирішив захистити інформаційну безпеку банків

11:18, 21-12-2015

Регулятор прийняв постанову про затвердження нормативно-правових актів з питань інформаційної безпеки. Правління Національного банку України 26 листопада 2015 прийняв постанову N829 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань інформаційної безпеки», повідомляє ЛІГАБізнесІнформ. Цей документ регулює ряд питань інформаційної безпеки НБУ, зазначає регулятор на офіційному сайті, інформує еizvestia.com.

Постанова затверджує нормативно-правові акти з питань інформаційної безпеки - положення про захист електронних банківських документів з використанням засобів захисту інформації НБУ; правила організації захисту електронних банківських документів з використанням засобів захисту інформації НБУ; положення про порядок перевірки стану інформаційної безпеки в банківських та інших установах, які використовують засоби захисту інформації НБУ.

Постанову N829 прийнято з метою врегулювання взаємовідносин між Національним банком і банками, а також іншими установами, які є безпосередніми учасниками системи електронних платежів або інформаційних задач НБУ, в частині забезпечення цих установ засобами захисту інформації.

Також постановою N829 впроваджується централізований порядок укладення та ведення договорів по забезпеченню банківських та інших установ засобами захисту інформації НБУ.