Укр.

Міжнародна науково - практична онлайн конференція «Міжнародний науковий міст Схід - Захід: актуальні проблеми науки і техніки

16:25, 24-03-2015

Факультет Інформаційних технологій запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній онлайн конференції «Міжнародний науковий міст Схід -Захід: актуальні проблеми науки і техніки».

До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, наукові співробітники, студенти/випускники ВНЗ та інших науково - дослідних і професійно - технічних організацій, а також практикуючі спеціалісти (фахівці), які здійснюють науково – практичні дослідження в галузі науки і практики (гуманітарних і суспільних наук, природничих і медичних наук, технічни і математичних наук).

1. Робочі мови конференціі

- англійська, українська, російська

2. Секції конференції

Конференція буде проходити за наступними напрямками:

Гуманітарні та суспільні науки:

1.Історичні науки

2.Філософські науки

3.Філологічні науки

4.Юридичні науки

5.Економічні науки

6.Педагогічні науки

7.Мистецтвознавство

8.Психологічні науки

Природничі та медичні науки:

1.Астрономія

2.Біологія

3.Екологія

4.Географія

5.Геологія

6.Фізика

7.Хімія

8.Сільськогосподарські науки

9.Медицина

10.Фармація

11.Ветеринарія

Технічні науки

Метаматичні науки

З усіх питань, що стосуються даної конференції, Ви можете звертатися:

Кафедра Комутаційних систем

Відповідальний: к.т.н.,старший викладач Полоневич А.П.

PolonevyhAP@ukr.net

Тел. (044) 249-25-81

Тел. (044) 249-25-14

У вкладенні Ви знайдете інформаційний лист з прикладом оформлення матеріалу