XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності

Наукова діяльність

Загальна інформація
Інноваційний зміст навчання
Навчальні дисципліни
Дистанційне навчання
Викладацький склад
Методична робота
Видавнича діяльність
Робота зі студентами
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Запрошуємо на навчання
Матеріальна база
Конференції та семінари
Методичні рекомендації
Практика
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Отримати консультацію
Відгуки студентів та випускників
Відгуки роботодавців
Партнери кафедри
Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників
Академічна доброчесність

Наукова діяльність

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2023 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "029 - Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" кафедри Документознавства та інформаційної діяльності та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Основні напрями і складові наукової роботи кафедри документознавства та інформаційної діяльності

У сфері наукової роботи на кафедрі розроблено і затверджено «Перспективний план наукової роботи кафедри документознавства та інформаційної діяльності на 2017-2020 роки», який визначає стратегічною метою формування, на основі кадрового потенціалу кафедри, нової наукової школи у галузі як документно-інформаційної діяльності, так і соціальних комунікацій.

Наріжним каменем наукової роботи на кафедрі є наше прагнення до створення дійсно паритетних відносин між науковим керівником та студентом а також бажання перетворити кожного студента на рівноправного учасника науково-дослідного процесу.

Наукова тематика кафедри зорієнтована на дослідження у двох напрямах, які є сьогодні одними з найбільш перспективних в розвитку сучасної інформаційно-комунікаційної сфери:

  • Інформаційно-комунікативна діяльність в умовах глобалізації.
  • Інформаційно-комунікативний простір: документознавчий та лінгвокультурний аспекти.

Партнерами кафедри в її науково-практичній діяльності є провідні компанії, які працюють на ринку інформаційно-комунікаційної діяльності:

Компанія ІнфоПлюс - український розробник програмного забезпечення, основними напрямками діяльності якого є розробка і впровадження програмних рішень у сфері автоматизації ділових, управлінських та інших процесів, а також надання консалтингових послуг у сфері інформаційних технологій.

Хочеш дізнатися більше – натисни тут
 

Компанія НетКом Текнолоджи (НКТ) була створена в 1995 році групою фахівців, що займаються автоматизацією документообігу і контролю виконавчої дисципліни у органах державної влади України, комерційних і державних підприємств.

Хочеш дізнатися більше – натисни тут
 

З метою поглибленого структурування наукової тематики, а також персоналізації дослідницького процесу, рішенням кафедри затверджено виділення складових елементів наукової роботи:

Хочеш дізнатися більше – натисни тут
 

Організаційним ядром наукової роботи на кафедрі є Центр інформаційно-комунікаційних досліджень. Його структура вибудована відповідно до напрямів наукових досліджень кафедри:

Хочеш дізнатися більше – натисни тут
 

Кафедрою всіляко підтримується і безумовно вітається прагнення студентів до участі у науковій роботі. Кожному з наших студентів ми хочемо запропонувати перспективну схему інтелектуального і професійного зростання:

  • Вибери свого наукового керівника.
  • Вибери тему наукового дослідження, яка буде відповідати твоїм інтересам і тематиці кафедри.
  • Виступай на конференціях, публікуй наукові статті, заробляй свій авторитет!
  • Маєш право затвердити тему наукової роботи як тему курсової. Переходи з курсу на курс, розвивай свою тему, склади зі своїх здобутків свій диплом!

З метою створення повного циклу підготовки спеціалістів у галузі документної та інформаційної діяльності, на кафедрі планується відкриття магістратури з 2018 року та аспірантури з 2020 року.

Результати наукової роботи кафедри локалізуються по наступних позиціях:

Хочеш дізнатися більше – натисни тут
 

Згідно «Перспективного плану роботу кафедри» завершення розробки наукових тем пов’язано із виданням колективної монографії в галузі інформаційно-комунікаційної діяльності, яка підсумовує п’ятирічну роботу викладачів і студентів кафедри.

На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту  В2.

Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.

Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.

Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної  та наукової роботи студентів.

5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.

Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:

  • програм академічної мобільності;
  • розвитку спільної науково-дослідної діяльності

Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.

На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.

На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки  кафедри.

Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.

Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.

Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.

На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:

  • на 2-му курсі – ознайомчої;
  • на 3-му курсі – виробничої;
  • на 4-му курсі – переддипломної.

В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.

В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:

  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • Маркетинг;
  • Системний аналіз;
  • Публічне управління та адміністрування;
  • Інженерія програмного забезпечення;
  • Економіка;
  • Інформаційні системи та технології;
  • Комп’ютерні науки;
  • Мобільні та відеоінформаційні технології;
  • Штучний інтелект;
  • Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем;
  • Технології цифрового розвитку.

Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.

Шановні абітурієнти!
Розпочато формування списків бажаючих навчатись на кафедрі Документознавства та інформаційної діяльності в 2023 році!
Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - прошу Вас надіслати на особистий телефон завідувача кафедри (063) 505-06-28 повідомлення:
Я, Прізвище Ім'я По батькові, мобільний номер телефону, бажаю поступити навчатись на Вашу кафедру.
Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2023 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись




Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
  Україна, 03680, м. Київ,
  вул. Солом'янська, 7, каб. 411
тел.: (063)505-06-28, (099)428-30-46
E-mail: vtm76@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 4 393