XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Донабір до магістратури - останній шанс з 03 до 14 жовтня 2022р.! Є можливість отримати другу вищу освіту!
Детальніше
Кафедра Фізики

Матеріальна база

Загальна інформація
Викладацький і допоміжний склад
Навчальні дисципліни
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Новини та подіі
Навчальна література
Контактна інформація
Бібліотека
Запрошуємо до навчання
Отримати консультацію
Освітні компоненти
Дистанційне навчання

Матеріальна база

Згідно до Навчальної програми та Робочої навчальної програми до практична складової дисципліни «Фізика» входять Практичні заняття з розв’язуванню задач і Лабораторні заняття.

За кафедрою фізики закріплено два лабораторних приміщення (ауд. 515 та 516), в яких розміщена лабораторія «Оптики і фізики твердого тіла». Лабораторія призначена для проведення лабораторних і практичних занятий.

Лабораторія оснащена: проекторами; екранами; комп’ютерами, дошками, демонстраційними стендами і плакатами, методичними матеріалами до лабораторних робіт.

Аудиторія 515 

Аудиторія 516

Лабораторія укомпектована вимірювальним обладнанням і макетами до виконання 18-ти лабораторних робіт (в 2-х екз.). 

Перелік лабораторних установок

1. Установка призначена для проведення лабораторних робіт з курсу «Електрика і магнетизм». Установка дозволяє вивчити метод моделювання електростатичного поля та  дослідити електростатичне поле заряджених тіл, визначити характеристики електростатичного поля.

2. Установка призначена для вивчення земного магнетизму. Установка дозволяє визначити горизонтальну складову індукції магнітного поля Землі методом впливу магнітного поля, що виникає в плоский котушці, на магнітну стрілку.

3. Установка дозволяє досліджувати залежність теплового випромінювання (енергетичної світимості або інтегральної випромінювальної здатності) абсолютно чорного тіла від температури і перевірити виконання закону Стефана-Больцмана.

4. Установка призначена для вивчення температурної залежності електропровідності твердих тіл і розрахунку основних параметрів зразків в рамках зонної теорії електропровідності. Установка дозволяє визначати: температурний коефіцієнт опору метала, ширину забороненої зони напівпровідника, енергію іонізації атомів домішок і енергії Фермі.

5. Установка призначена для вивчення методів визначення  фокусної відстані тонкої збиральної лінзи, а також вивчення метода визначення фокусної відстані розсіювальної лінзи.

6. Установка призначена для вивчення явища внутрішнього фотоефекту - фотопровідності  напівпровідників. Дозволяє визначити залежність опору фото резистора від величини світлового потоку.

7. Установка призначена для визначення фото ЕРС і її залежності від відстані між джерелом і приймачем випромінювання.

8. Установка призначена для визначення концентрації вільних носіїв заряду в напівпровіднику. Дозволяє визначити питому електропровідність монокристала з електронною провідністю.

Та інші установки, що забезпечують виконання лабораторних робіт за всіма темами дисципліни «Фізики».

Лабораторні роботи охоплюють всі розділи навчальної  дисципліни й розраховані на розширення знань студентів  для практичного застосування їх  у процесі фахової діяльності майбутнього фахівця щодо напряму Телекомунікації.

За технічним забезпеченням  лабораторним обладнанням, макетами лабораторних установок та вимірювальною апаратурою лабораторія кафедри фізики відповідає Робочим навчальним програмам і Навчальним планам дисципліни фізика.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 505
тeл. +38 
(044)249-25-95
каб. 513, 514 тел. 249-92-17

fizika@duikt.edu.ua

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит
Переглядів: 7 216