XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

Матеріальна база

Загальна інформація
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Навчально-методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Партнери кафедри
Новини
Контактна інформація
Бібліотека
Поточні питання навчання
Працевлаштування
Запрошуємо до навчання
Підготовка магістрів
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Відгуки студентів та роботодавців
Методичні рекомендації
Дистанційне навчання

Матеріальна база

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Лабораторія кафедри знаходиться в 401 аудиторії. В лабораторії планується встановлення та налагодження найсучасніших зразків персональних комп’ютерів для подальшого навчання та вдосконалення студентами знань та практичних навичок.

Враховуючи швидкоплинність зміни в технічній, програмній та методичній компонентах управління інформаційною та кібернетичною безпекою науково-педагогічні працівники кафедри постійно відстежують інновації в ІТ-технологіях і планують їх використовувати в навчальному процесі.

 
 

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі УІКБ створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

В навчальній лабораторії представлений ситуаційний центр управління інформаційною та кібернетичною безпекою (security operation center), який оснащений сучасним обладнанням, програмним забезпеченням, що дозволяє проводити аналіз, обробку та аудит інформаційної безпеки (ІБ).

З основного обладнання це персональні комп'ютери, розміщені на робочіх місцях користувачів і один комп'ютер – викладача,  разом з мультимедійною системою для проведення занять.

З програмного забезпечення це прикладні (загальні і спеціалізовані) програми:

1. Digital Security («Гриф», «Кондор») – для оцінки відповідності інформаційних систем (ІС) організацій вимогам стандартів - до побудови систем менеджменту ІБ (ISO 27001) і дотримання правил з управління ІБ (ISO 27002), можна також використовувати при проведенні аудиту ІС будь-якої організації та розробки політики безпеки цієї системи;

2. MPRIORITY1.0 - для підтримки прийняття обгрунтованих раціональних рішень у різних  сферах діяльності керівництва підприємства;

3. СППР Вибір (заснований на використанні методу аналізу ієрархій) – для структурування будь-якої проблеми з урахуванням безлічі альтернатив і значимості різних факторів впливу на прйняття рішення та їх оцінки.

4. Програмно-апаратний комплекс – OSSIM (Open Source Security Information Management) - програмне рішення від AlienVaultкомплексная система управління, контролю і забезпечення ІБ - забезпечує аналіз в реальному часі різних загроз, ризиків і інцидентів за допомогою пристроїв та додатків (проводить моніторинг інцидентів та подій, збирає і  оброблює ці дані та представляє їх графічно). Результати дають змогу формувати саме управлінський підхід в сфері ІБ, комплексно оцінювати весь спектр можливих загроз, ризиків та приймати оптимальні управлінські рішення.

Все це обладнання дозволяє комплексно: аналізувати проблеми, що виникають з управління ІБ; імітувати різні події та проводити моделювання реальних інцидентів ІБ в діяльності органів державної влади і бізнесу, планувати наукові дослідження та оцінювати функціонування систем менеджменту ІБ і їх перевірку на відповідність вимогам  стандартам ISO 27001-27005, отримувати результати і розробляти рекомендації по вдосконаленню процесів забезпечення ІБ.

Всі отримані вміння та навички дозволяють сформувати у студентів компетенції, необхідні для їх гарантованого працевлаштування.

В лабораторії студенти завдяки сучасному програмно-апаратному комплексі і програмному забезпеченню та за допомогою викладачів зможуть на практиці закріпити теоретичні знання, отримати первинні професійні навички і бути готовими до управлінської діяльності у сфері ІБ  будь-якої організації.

Фотографії

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись




Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом'янська, 7, каб. 327
Тел. (044)249-25-22

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 9 775