XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

Відгуки студентів та роботодавців

Загальна інформація
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Навчально-методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Партнери кафедри
Новини
Контактна інформація
Бібліотека
Поточні питання навчання
Працевлаштування
Запрошуємо до навчання
Підготовка магістрів
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Методичні рекомендації
Дистанційне навчання

Відгуки студентів та роботодавців

Я навчаюсь в Державному Університеті Телекомунікацій за спеціальністю 125-кібербезпека кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою (УІКБ). Основне, що я хотіла, вступаючи сюди – це простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри та зрозумілий, чіткий матеріал з поясненнями та, якщо треба, допомогою у вирішенні питань. Так і сталось, я отримала відкрите та щире ставлення викладачів до нас, студентів, що посприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань. Навчання дуже цікаве і предметне, подобається обсяг наданого матеріалу.

Значним плюсом у навчанні на кафедрі УІКБ є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання. Він дозволяє в подальшому працювати, як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними.

Тому, враховуючи все, сказане вище, рекомендувала друзям, знайомим і рекомендую всім обирати для навчання наш університет і кафедру.

Діана Примаченко, студентка


Вже починаючи з першого курсу студенти університету ознайомлюються з різними напрямами діяльності у сфері обраної ними спеціальності. Це дозволяє отримати необхідну загальну базу знань та обрати шлях подальшого розвитку себе як висококваліфікованого фахівця, з більш детальним вивченням певної галузі знань.

Навчання в університеті відрізняється від навчання в школі, адже тут все залежить саме від тебе: будеш ти використовувати можливості і інструменти, які надає університет, чи ні. А досвід професорсько-викладацького складу, матеріальна база університету та плідна співпраця з партнерами надають велику кількість можливостей для самореалізації.

Михайло Запорожченко, студент


Університет просто чудовий. Є WI-FI, можна на парах шукати корисну інформацію по предмету, щоб допомагати викладачам і доповнять лекції своїми вставками. Викладацький склад просто чарівний, всі дуже сильні в своїй сфері. Є студентський центр, в якому кожен день проводяться різні проекти, що значно полегшує процес отримання знань і створює міцні дружні стосунки. Також присутній досить таки хороший гуртожиток, де студенти можуть з користю провести дозвілля, творчо розвиватися, допомагати своїм колегам по університету. Стан самої будівлі університету хороший. Рекомендую всім абітурієнтам.

Олександр Топоров, студент


Коли потрібно було вибирати університет, я без варіантів вибрала ДУТ і жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Хороші викладачі та спеціальне обладнання сприяють якісному навчанню. Університет надає все необхідне для того, щоб стати хорошими фахівцями.

Анна Бойко, студентка


Відмінний університет, в ньому є все необхідне для практики, досить хороше обладнання, адекватні й освічені викладачі, які йдуть на зустріч студентам, допомагаючи їм більш детально розібратися з предметом.

Юлія Чепур, студентка


Скажу Вам так, коли я вперше натрапила на сайт ДУТу, то зрозуміла, що це мій вибір. Університет молодий і достатньо новий на рівні інших. В Києві мало технічних вузів, але цей не поступається їм місцем. В лабораторіях нове обладнання для навчання студентів. Університет має багато партнерів-компаній, тому толковому студенту завжди знайдеться робота. Приємні та освічені викладачі, які ніколи не відвернуться від Вас, якщо потрібна допомога. Всі предмети потрібні для подальшої роботи, немає непотрібних технарям. Рекомендую.

Дарія Кукшин, студентка


Найбільш важливим у майбутній професії для мене є високий престиж та творчий характер професії, можливість отримувати високі доходи.  Як підтвержує практика, спеціалісти в сфері захисту інформації користуються попитом на ринку праці.

Костянтин Протасенко, студент


При виборі ВНЗ я орієнтувалась на наявність у ньому необхідної для мене спеціальності, так як знала точно по якій спеціальності буду навчатись, а саме по спеціальності захист інформації. І звичайно при вступі до ДУТу орієнтувалась на високу якість навчання та рівень підготовки, бажала ознайомитися детально з напрямками розвитку інформаційних технологій.

Анастасія Бадрак, студентка


Неможливо уявити роботу сучасного фахівця будь-якої сфери та посади без використання інформаційних технологій. Потоки інформації, що передаються, зберігаються та обробляються в кіберпросторі постійно зростають, що вимагає їх належного захисту від несанкціонованого доступу. Тому потреба у фахівцях-управлінцях з інформаційної та кібербезпеки є актуальною і з розвитком високотехнологічного суспільства буде ще більше зростати.

Підготовкою таких фахівців на високому освітньому (магістерському) рівні повинен займатись вищий навчальний заклад з гідною матеріально-технічною базою та кваліфікованими науково-педагогічними кадрами. Таким навчальним закладом в Україні є Державний університет телекомунікацій (ДУТ). У ДУТ використовується гнучка система підготовки фахівців, яка заснована на практико- орієнтованому підході.

Рівень компетентностей студентів та якісний склад науково-педагогічних працівників Державного університету телекомунікацій дозволяє здійснювати підготовку магістрів зі спеціальності 125 «Кібербезпека», спеціалізації «Управління інформаційною безпекою».

К. В. Кордонець,
заступник директора з технічних питань
Державного підприємства «Український науково-технічний
і впроваджувальний центр комплексного захисту інформації»
(Український центр «Безпека»)


Бурхливий розвиток сучасних інформаційних і комунікаційних технологій, зростання кількості інформації все більше визначають сутність нашої епохи, наближаючи її до ери інформаційного суспільства. Новітні інформаційно-комунікаційні технології роблять величезний перетворювальний вплив на всі сфери сучасного суспільства як у межах національних кордонів, так і у світі в цілому. Від соціальних мереж, розміщення інформації про свої персональні дані в Інтернеті до користування банкоматами, банківськими рахунками і т. п. У зв’язку з цим виникає проблема освіти і професійної підготовки фахівців в галузі управління інформаційною та кібербезпекою, яких все ще не вистачає в Україні.      

Для підготовки таких фахівців виступає Державний університет телекомунікацій, оскільки забезпечений потужною матеріально-технічною базою, високим рівнем кваліфікації науково-педагогічного персоналу та системою підготовки фахівців, яка заснована на практико-орієнтованому підході.

За напрямком спеціальності здійснюється інтегрована підготовка фахівців до вирішення завдань у сфері інформаційної безпеки, що передбачає розроблення, впровадження та експлуатацію комплексних (інформаційних, телекомунікаційних, технічних) систем управління інформаційною безпекою.

Втілення змісту навчання на кафедрі передбачає врахування вимог роботодавців та всі тенденції сучасного ринку праці, що підтвержує конкурентноспроможність фахівців рівня магістр зі спеціальності 125 «Кібербезпека» спеціалізацією «Управління інформаційною безпекою».

В. В. Ткаченко,
директор ТОВ «Агентство активного аудиту»

На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту  В2.

Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.

Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.

Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної  та наукової роботи студентів.

5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.

Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:

  • програм академічної мобільності;
  • розвитку спільної науково-дослідної діяльності

Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.

На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.

На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки  кафедри.

Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.

Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.

Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.

На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:

  • на 2-му курсі – ознайомчої;
  • на 3-му курсі – виробничої;
  • на 4-му курсі – переддипломної.

В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.

В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:

  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • Маркетинг;
  • Системний аналіз;
  • Публічне управління та адміністрування;
  • Інженерія програмного забезпечення;
  • Економіка;
  • Інформаційні системи та технології;
  • Комп’ютерні науки;
  • Мобільні та відеоінформаційні технології;
  • Штучний інтелект;
  • Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем;
  • Технології цифрового розвитку.

Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.

Шановні абітурієнти!
Розпочато формування списків бажаючих навчатись на кафедрі Управління інформаційною та кібернетичною безпекою в 2023 році!
Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - прошу Вас надіслати на особистий телефон завідувача кафедри (050) 176-50-20 повідомлення:
Я, Прізвище Ім'я По батькові, мобільний номер телефону, бажаю поступити навчатись на Вашу кафедру.
Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2023 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись




Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом'янська, 7, каб. 327
Тел. (044)249-25-22

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 8 029